Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: never
pt: nunca

en: Text
pt: Texto

en: An error occurred
pt: Ocorreu um erro

en: Attachments
pt: Anexos

en: Extension
pt: Extensão

en: A name for this helper configuration.
pt: Um nome para esta configuração auxiliar.

en: Save and add another
pt: Guardar e adicionar outro

en: Dashboard
pt: Painel de controlo
