Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: never
ro: nicioadă

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Extension
ro: Extensie

en: Dashboard
ro: Panou de control
