Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: never
ru: никогда

en: Text
ru: Текст

en: An error occurred
ru: Возникла ошибка

en: Attachments
ru: Вложения

en: Directories
ru: Папки

en: Extension
ru: Расширение

en: Save and add another
ru: Сохранить и добавить ещё

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: URI Path
ru: URI адрес

en: Excel files
ru: Файлы Excel
