Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: never
sk: nikdy

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Directories
sk: Priečinky

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Save and add another
sk: Uložiť a pridať ďalšie

en: Dashboard
sk: Nástenka
