Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: never
sv: aldrig

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Directories
sv: Kataloger

en: Extension
sv: Filändelse

en: Autodetect
sv: Automatisk identifiering

en: Save and add another
sv: Spara och lägg till en ny

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
