Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: never
th: ไม่เคย

en: Text
th: ข้อความ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
