Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Text
tr: Metin

en: Attachments
tr: Ekler

en: Extension
tr: Uzantı

en: Save and add another
tr: Kaydet ve başka ekle

en: Dashboard
tr: Pano
