Search Log (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Unknown
af: Onbekend

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Languages
af: Tale

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
