Search Log (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Search
am: ፈልግ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር

en: Clear
am: አጥራ

en: Languages
am: ቋንቋዎች
