Search Log (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Modules
ast: Preseos

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Languages
ast: Llingües

en: Failed
ast: Falló
