Search Log (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Modules
be: Модулі

en: Unknown
be: Невядомы

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Module
be: Модуль

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Day
be: Дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Languages
be: Мовы

en: Today
be: Сёння

en: Apply
be: Ужыць
