Search Log (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Modules
bg: Модули

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Day
bg: Ден

en: Clear
bg: Изчисти

en: Languages
bg: Езици

en: Apply
bg: Търси
