Search Log (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Module
bn: মডিউল

en: To
bn: বরাবর

en: Day
bn: দিন

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Today
bn: আজ
