Search Log (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
