Search Log (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Modules
bs: Moduli

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Day
bs: Dan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Languages
bs: Jezici

en: Today
bs: Danas

en: Apply
bs: Primjeni
