Search Log (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Modules
cs: Moduly

en: Total
cs: Celkem

en: Unknown
cs: Neznámý

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Module
cs: Modul

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Day
cs: Den

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Clear
cs: Vymazat

en: Languages
cs: Jazyky

en: Today
cs: Dnes

en: Apply
cs: Použít

en: Keys
cs: Klíče

en: This week
cs: Tento týden

en: This month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
