Search Log (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: more
cy: mwy

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Day
cy: Dyddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Clear
cy: Clir

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Today
cy: Heddiw

en: Apply
cy: Ceisio
