Search Log (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: more
da: mere

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Modules
da: Moduler

en: Total
da: I alt

en: Unknown
da: Ukendt

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Module
da: Modul

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Success
da: Succes

en: Desc
da: Faldende

en: Day
da: Dag

en: Counter
da: Tæller

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Clear
da: Ryd

en: Result
da: Resultat

en: Languages
da: Sprog

en: Today
da: I dag

en: Period
da: Periode

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Apply
da: Udfør

en: Keys
da: Nøgler

en: This week
da: Denne uge

en: This month
da: Denne måned

en: Clear log
da: Ryd log

en: Asc
da: Stigende
