Search Log (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་
