Search Log (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Modules
el: Μονάδες

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Module
el: Μονάδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Success
el: Επιτυχία

en: Desc
el: Φθί

en: Day
el: Ημέρα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Today
el: Σήμερα

en: Period
el: Περίοδος

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Keys
el: Κλειδιά

en: Clear log
el: Καθαρισμός ημερολογίου

en: Asc
el: Αύξ
