Search Log (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Total
fa: مجموع

en: Unknown
fa: نامشخص

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Module
fa: ماژول

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Success
fa: موفقیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Day
fa: روز

en: Counter
fa: شمارنده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Result
fa: نتیجه

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Today
fa: امروز

en: Period
fa: دوره

en: Failed
fa: ناموفق

en: Apply
fa: تایید

en: ,
fa: ،

en: Keys
fa: کلیدها

en: This week
fa: این هفته

en: This month
fa: این ماه

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
