Search Log (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: Day
ga: Lá

en: Today
ga: Inniu

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
