Search Log (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Modules
he: רכיבים

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Module
he: מודול

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Success
he: הצלחה

en: Desc
he: יורד

en: Day
he: יום

en: Counter
he: מונה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Clear
he: ניקוי

en: Result
he: תוצאה

en: Languages
he: שפות

en: Today
he: היום

en: Failed
he: נכשל

en: Apply
he: החל

en: This month
he: בחודש זה

en: This year
he: בשנה הנוכחית

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
