Search Log (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: more
is: meira

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Modules
is: Einingar

en: Total
is: Samtals

en: Unknown
is: Óþekkt

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Module
is: Eining

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Day
is: Dagur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Clear
is: Hreinsa

en: Languages
is: Tungumál

en: Today
is: Í dag

en: Period
is: Punktur

en: Apply
is: Virkja
