Search Log (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: more
it: altro

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Modules
it: Moduli

en: Total
it: Totale

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Module
it: Modulo

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Success
it: Riuscito

en: Desc
it: Disc

en: Day
it: Giorno

en: Counter
it: Contatore

en: Sort by
it: Ordina per

en: Clear
it: Cancella

en: Result
it: Risultato

en: Languages
it: Lingue

en: Today
it: Oggi

en: Period
it: Punto

en: Failed
it: Non riuscito

en: Apply
it: Applica

en: Keys
it: Chiavi

en: This week
it: Questa settimana

en: This month
it: Questo mese

en: This year
it: Quest'anno

en: Clear log
it: Azzera il registro

en: Master
it: Principale
