Search Log (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Modules
jv: Modul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Module
jv: Modul

en: To
jv: Marang

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Day
jv: Dina

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Today
jv: Dinā iki

en: Period
jv: Periode

en: Asc
jv: Urut Maju
