Search Log (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Search
ka: ძიება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Module
ka: მოდული

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Result
ka: შედეგი

en: Languages
ka: ენები

en: Today
ka: დღეს
