Search Log (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Modules
kk: Модульдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Languages
kk: Тілдер

en: This week
kk: Бұл апта
