Search Log (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Languages
km: ភាសា

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
