Search Log (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Keys
kn: ಕೀಲಿಗಳು
