Search Log (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Today
ku: ئەمڕۆ
