Search Log (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Modules
lv: Moduļi

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Module
lv: Modulis

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Desc
lv: Dilst.

en: Day
lv: Diena

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Result
lv: Rezultāts

en: Languages
lv: Valodas

en: Today
lv: Šodien

en: Period
lv: Periods

en: Apply
lv: Apstiprināt
