Search Log (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: This action cannot be undone.
ml: ഈ പ്രവര്‍ത്തിയില്‍ നിന്നും തിരിച്ചു പോക്കില്ല.

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Day
ml: ദിവസം

en: Result
ml: തത്ഫലം

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
