Search Log (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Day
mn: Өдөр

en: Languages
mn: Хэлнүүд
