Search Log (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Modules
my: Module များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: From
my: မှ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Today
my: ယနေ့

en: ,
my: .
