Search Log (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Modules
nn: Modular

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Day
nn: Dag

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Languages
nn: Språk

en: Apply
nn: Bruk
