Search Log (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Modules
oc: Moduls

en: Unknown
oc: Desconegut

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Module
oc: Modul

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Day
oc: Jorn

en: Sort by
oc: Triar per

en: Clear
oc: Escafar

en: Languages
oc: Lengas

en: Today
oc: Uèi

en: Period
oc: Periòde

en: Apply
oc: Aplicar

en: Keys
oc: Clés

en: Master
oc: Maître
