Search Log (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Modules
os: Модултæ
