Search Log (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Search
ps: لټون

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: To
ps: ته

en: Day
ps: ورځ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Today
ps: نن

en: Apply
ps: تطبيقول
