Search Log (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: more
pt: mais

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Modules
pt: Módulos

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Module
pt: Módulo

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Success
pt: Sucesso

en: Desc
pt: Decrescente

en: Day
pt: Dia

en: Counter
pt: Contador

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Clear
pt: Limpar

en: Result
pt: Resultado

en: Languages
pt: Idiomas

en: Today
pt: Hoje

en: Period
pt: Ponto

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: Apply
pt: Aplicar

en: Keys
pt: Chaves

en: This week
pt: Esta semana

en: This month
pt: Este mês

en: This year
pt: Este ano

en: Clear log
pt: Limpar log

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
