Search Log (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: more
ru: ещё

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Modules
ru: Модули

en: Total
ru: Итого

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Module
ru: Модуль

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Success
ru: Успешно

en: Desc
ru: По убыванию

en: Day
ru: День

en: Counter
ru: Счётчик

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Clear
ru: Очистить

en: Result
ru: Результат

en: Languages
ru: Языки

en: Today
ru: Сегодня

en: Period
ru: Период

en: Failed
ru: Не удалось

en: Apply
ru: Применить

en: Keys
ru: Ключи

en: This week
ru: Эта неделя

en: This month
ru: Этот месяц

en: This year
ru: Этот год

en: Clear log
ru: Очистить журнал

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
