Search Log (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat

en: Search term
se: Ohcansátni
