Search Log (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Search
si: සොයන්න

en: Modules
si: මොඩියුල

en: All
si: සියල්ල

en: Day
si: දවස

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Languages
si: භාෂා
