Search Log (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Modules
sl: Moduli

en: Unknown
sl: Neznan

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Languages
sl: Jeziki

en: Today
sl: Danes
