Search Log (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Modules
sq: Modulët

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Languages
sq: Gjuhët
