Search Log (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Block
ta: கட்டம்
