Search Log (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Search
te: వెతుకు

en: Total
te: మొత్తం

en: All
te: అన్నీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Day
te: రోజు

en: Result
te: ఫలితం

en: Languages
te: భాషలు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: This week
te: ఈ వారం

en: This month
te: ఈ నెల

en: This year
te: ఈ సంవత్సరం
