Search Log (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Modules
th: โมดูล

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Day
th: วัน

en: Result
th: ผล

en: Failed
th: ไม่ผ่าน
