Search Log (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: more
tr: daha fazla

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Modules
tr: Modüller

en: Total
tr: Toplam

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Module
tr: Modül

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Desc
tr: Azalan

en: Day
tr: Gün

en: Counter
tr: Sayaç

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Clear
tr: Temizle

en: Result
tr: Sonuç

en: Languages
tr: Diller

en: Today
tr: Bugün

en: Period
tr: Nokta

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Apply
tr: Uygula

en: Keys
tr: Anahtarlar

en: This week
tr: Bu hafta

en: This month
tr: Bu ay

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
