Search Log (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Modules
ug: مودۇللار

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Day
ug: كۈن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Languages
ug: تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش
